LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Prekių keitimas ir grąžinimas

PREKIŲ KEITIMAS IR GRĄŽINIMAS

 1. Pirkėjo įsigytų prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respublikos civiliniu kodeksu, 2001 m. rugpjūčio 17 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 258 „Dėl daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones taisyklių patvirtinimo“, 2001 m. birželio 29 d. LR ūkio ministro įsakymu Nr. 217 „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklių patvirtinimo“, išskyrus atvejus, kai sutarties negalima atsisakyti pagal LR įstatymus.
 2. Norėdamas grąžinti prekę(-es) remiantis Taisyklių 1. punktu, Pirkėjas gali tai padaryti per 14 (keturiolika) darbo dienų nuo prekių pristatymo Pirkėjui dienos, informuodamas Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis.

 

 1. KOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

 1. Tinkamos kokybės nedėvėtos prekės pakeitimas arba grąžinamas galimas tik tada, kai keičiama arba grąžinama prekė atitinka šiuos reikalavimus:
 • grąžinama prekė turi būti originalioje, tvarkingoje pakuotėje;
 • nuo grąžinamos prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir kt.);
 • grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta;
 • grąžinama prekė turi būti Pirkėjo nenaudota;
 • grąžinama prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos;
 • turi būti išsaugotos grąžinamos prekės vartojamosios savybės;
 • grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta;
 • grąžinant prekę, būtina pateiktas pirkimo įrodymas, el.sąskaita.
 1. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko 3. straipsnyje nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.
 2. Grąžinant gautą ne tą prekę ir/ar nekokybišką prekė, Pardavėjas įsipareigoja atsiimti tokias prekes ir jas pakeisti analogiškomis tinkamomis prekėmis.
 3. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.
 4. Pinigai už grąžintas prekes visais atvejais pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą, išskyrus atvejus, kai Pirkėjas ir Pardavėjas susitaria kitaip.
 5. Visais atvejais, grąžinant prekes pirkėjas pristato prekes į Pardavėjo buveinę savo sąskaita.

 

 1. NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS

2.1. Nekokybiška preke laikoma:

 • prekė, turinti trūkumų ar kitų pastebimų defektų, atsiradusių ne dėl pirkėjo kaltės (ne dėl nudėvėjimo, ne dėl nepriežiūros); 
 • prekė, kurios neįmanoma sutaisyti;
 • prekė, netinkama naudoti pagal įprastą paskirtį.

2.2. Prekė nėra laikoma nekokybiška, jei prekės išvaizda ir/arba savybės pasikeitė nuo netinkamos priežiūros, nuo normalaus ir įprasto prekės naudojimo ir nusidėvėjimo.

2.3. Pagal Civilinio kodekso 6.363 straipsnį, Pirkėjas neturi teisės nutraukti sutarties, jei prekės trūkumas yra mažareikšmis ir netrukdo toliau naudotis preke.

2.4. Pardavėjas visais atvejais pašalina mažaverčius prekės trūkumus jei tai įmanoma.

2.5. Pirkėjas, norėdamas pakeisti prekę arba pateikti pretenziją dėl prekės kokybės, privalo prekę pateikti tokią kaip nurodyta „Prekių keitimo ir grąžinimo“ taisyklėse 3.1 – 3.4 punktuose.

 

  1. GRĄŽINIMO PROCESAS

 

3.1. Norint grąžinti arba pakeisti prekę, pirktą internetinėje parduotuvėje, privaloma ją tvarkingai supakuoti; visos etiketės turi būti nenuimtos, lipdukai nenuklijuoti;

3.2. Norint grąžinti prekę(-es), būtina susisiekti el. paštu info@mazojikarta.lt

3.3. Jeigu prekė atitinka I punkto 1 skiltyje išvardintus punktus, pinigai už grąžintas prekes yra grąžinami 7-ių darbo dienų bėgyje.

 

 1. KEITIMO PROCESAS

 

4.1. Norint pakeisti prekę(-es), būtina susisiekti el. paštu info@mazojikarta.lt

4.2. Jeigu prekė atitinka I punkto 1 skiltyje išvardintus punktus, siuntai grįžus mes išsiunčiame naują(-as) prekę(-es).

Jeigu įsigyta internetu prekė nepatiko ar netiko ar kažkas blogo nutiko, per 14 darbo dienų kreipkitės į mus ir susitarsime dėl palankiausio sprendimo!

Gero apsipirkimo!

 

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.