LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Taisyklės ir sąlygos

Galioja nuo: 2021-01-01

 

  1. Įvadas

Sveiki atvykę į „MAZOJIKARTA.LT“ (toliau: „Įmonė“, „mes“, „mūsų“, „mes“)!

Šios paslaugų teikimo sąlygos („Sąlygos“, „Paslaugų teikimo sąlygos“) reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, esančia mazojikarta.lt (kartu arba atskirai „Paslauga“), kurią valdo „Mazojikarta“.

Mūsų privatumo politika taip pat reglamentuoja jūsų naudojimąsi mūsų paslauga ir paaiškina, kaip mes renkame, saugome ir atskleidžiame informaciją, atsirandančią dėl jūsų tinklalapių naudojimo.

Jūsų sutartis su mumis apima šias sąlygas ir mūsų privatumo politiką („sutartys“). Jūs pripažįstate, kad perskaitėte ir supratote sutartis, ir sutinkate jų laikytis.

Jei nesutinkate (arba negalite laikytis) sutarčių, negalite naudotis Paslauga, tačiau praneškite mums el. Paštu info@mazojikarta.lt, kad galėtume pabandyti rasti sprendimą. Šios sąlygos taikomos visiems lankytojams, vartotojams ir kitiems, norintiems pasiekti ar naudotis Paslauga.

  1. Komunikacijos

Naudodamiesi mūsų paslauga, jūs sutinkate užsiprenumeruoti naujienlaiškius, rinkodaros ar reklaminę medžiagą ir kitą informaciją, kurią galime siųsti. Tačiau galite atsisakyti gauti bet kurį arba visus šiuos pranešimus iš mūsų, spustelėdami atšaukimo nuorodą arba el. Paštu info@mazojikarta.lt.

  1. Pirkiniai

Jei norite įsigyti bet kurį produktą ar paslaugą, prieinamą per „Service“ („Pirkimas“), jūsų gali paprašyti pateikti tam tikrą informaciją, susijusią su jūsų pirkiniu, įskaitant, bet neapsiribojant, kredito ar debeto kortelės numerį, kortelės galiojimo laiką , atsiskaitymo adresą ir pristatymo informaciją.

Jūs patvirtinate ir garantuojate, kad: (i) turite teisinę teisę naudoti bet kokią (-ias) kortelę (-es) ar kitą (-ias) mokėjimo būdą (-us), susijusį su bet kuriuo Pirkiniu; ir kad (ii) informacija, kurią pateikiate mums, yra teisinga, teisinga ir išsami.

Mes galime pasitelkti trečiųjų šalių paslaugų naudojimą, kad palengvintume mokėjimą ir pirkimų užbaigimą. Pateikdami savo informaciją, jūs suteikiate mums teisę teikti informaciją šioms trečiosioms šalims pagal mūsų privatumo politiką.

Mes pasiliekame teisę bet kada atsisakyti arba atšaukti jūsų užsakymą dėl priežasčių, įskaitant, bet neapsiribojant: produkto ar paslaugos prieinamumą, klaidas produkto ar paslaugos aprašyme ar kainoje, klaidą jūsų užsakyme ar kitas priežastis.

Mes pasiliekame teisę atsisakyti arba atšaukti jūsų užsakymą, jei įtariamas sukčiavimas, neteisėtas ar neteisėtas sandoris.

  1. Konkursai, loterijos ir akcijos

Bet kokius konkursus, loterijas ar kitas akcijas (bendrai – „Akcijos“), kurias teikia Paslauga, gali reglamentuoti taisyklės, kurios yra atskiros nuo šių Paslaugų teikimo sąlygų. Jei dalyvaujate kokiose nors akcijose, peržiūrėkite taikomas taisykles ir mūsų privatumo politiką. Jei reklamos taisyklės prieštarauja šioms paslaugų teikimo sąlygoms, bus taikomos reklamos taisyklės.

  1. Grąžinamosios išmokos

Mes grąžiname pinigus pagal mūsų grąžinimo ir keitimo taisykles. Prašome juos atidžiai perskaityti prieš užsakant prekes.

  1. Turinys

Šioje paslaugoje ar per ją rastas turinys yra „Mažojikarta“ nuosavybė arba naudojamas su leidimu. Negalite platinti, modifikuoti, perduoti, pakartotinai naudoti, atsisiųsti, persiųsti, kopijuoti ar naudoti minėto turinio, visiškai ar iš dalies, komerciniais tikslais ar asmeninės naudos tikslu, be aiškaus išankstinio rašytinio mūsų sutikimo.

  1. Draudžiami naudojimo būdai

Paslaugą galite naudoti tik teisėtais tikslais ir laikydamiesi Sąlygų. Jūs sutinkate nenaudoti paslaugos:

0.1. Bet kokiu būdu, kuris pažeidžia bet kurį taikomą nacionalinį ar tarptautinį įstatymą ar reglamentą.

0.2. Tikslu išnaudoti, kenkti ar bandyti išnaudoti ar pakenkti nepilnamečiams bet kokiu būdu veikiant netinkamą turinį ar kitaip.

0.3. Norėdami perduoti bet kokią reklaminę ar reklaminę medžiagą, įskaitant bet kokį „šlamštą“, „grandininį laišką“, „šlamštą“ ar bet kokį kitą panašų prašymą, arba gauti siuntimą.

0.4. Apsimesti ar bandyti apsimesti bendrove, įmonės darbuotoju, kitu vartotoju ar kitu asmeniu ar subjektu.

0.5. Bet kokiu būdu, pažeidžiančiu kitų teises, arba bet kokiu būdu yra neteisėtas, grasinantis, apgaulingas ar žalingas arba susijęs su bet kokiu neteisėtu, neteisėtu, apgaulingu ar žalingu tikslu ar veikla.

0.6. Dalyvauti bet kokioje kitoje veikloje, ribojančioje ar trukdančioje naudotis ar mėgautis Paslauga ar kuri, mūsų nustatyta tvarka, gali pakenkti Bendrovei ar Paslaugos vartotojams arba sukelti jiems atsakomybę.

Be to, sutinkate:

0.1. Nesinaudoti Paslauga bet kokiu būdu, kuris galėtų išjungti, perkrauti, sugadinti ar pakenkti Paslaugai ar trukdyti bet kuriai kitai šaliai naudotis Paslauga, įskaitant jų galimybes užsiimti realia veikla per Paslaugą.

0.2. Norėdami pasiekti paslaugą nenaudoti bet kurį robotą, vorą ar kitą automatinį įrenginį, procesą ar priemones bet kokiems tikslams, įskaitant bet kokios paslaugos medžiagos stebėjimą ar kopijavimą.

0.3. Nenaudoti bet kokį rankinį procesą, kad galėtumėte stebėti ar kopijuoti bet kokią medžiagą, esančią Paslaugoje, ar bet kokiu kitu neteisėtu tikslu be išankstinio rašytinio mūsų sutikimo.

0.4. Nenaudoti bet kokį įrenginį, programinę įrangą ar įprastą tvarką, trukdančią tinkamai dirbti su Paslauga.

Turite daugiau klausimų?

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.