LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

Apie mus

Vaikas – tai kūdikio alsavimas į ausį; pirmoji šypsena vidurnaktį, atpažinus mamą; ant kelių parklupęs tėtis, pasiruošęs apsaugoti pirmus žingsnius žengiantį mažylį; skaudžios pirmosios traumos; iki ašarų mieli pirmieji žodžiai: „Myliu tave“; ilgi pokalbiai prieš miegą ir su vaiku atėjęs gyvenimo prasmės suvokimas.

Mielieji, kviečiame į ugdomąjį žaidimų ir poilsio pasaulį! Čia laukiami mergaitės ir berniukai, turintys įvairių gabumų, norų, ,,kitokių“ gebėjimų (autistai), elgesio ir emocijų, kalbos, regos, sensorikos sutrikimų turintys vaikai. Rasite žaidimų, žaislų, lavinamųjų kūrybinių užduočių ir patarimų, kaip rasti akimirką ir ją paskirti tik SAVO VAIKUI IR SAU!

Šiuolaikinės priemonės ir žaidimai padės įsitraukti į prasmingus užsiėmimus su vaikais, kurie lavins jūsų vaikų vaizduotę, atmintį, kalbos supratimą, kalbėjimo įgūdžius.

Taip pat rasite INOVATYVIŲ BALDŲ savo mažyliams, kurie sukurti pagal  medikės M. Montessori patvirtintą praktiką. Tai lovytės – nameliai, pristatomi laipteliai, kėdutės ir kt. Jų nauda vaikui– tai laisvė judėti, kurti bei ugdomas savarankiškumas. Baldai kuriami pagal vaikų amžių, pritaikomi lengvai įlipti ir išlipti, o lovytėse- saldžiai miegoti.

Vaikų lavinimui čia rasite įvairių  dydžių, formų ŠVIESOS STALUS, tinkančius užduotims ir veikloms namuose, darželiuose ir kt. erdvėse. Tai dar viena lavinamoji priemonė, skirta pažinimo  ir kūrybos procesams, smulkiosios motorikos, akių-rankų koordinacijos, mąstymui tikslinti.

Čia pateikiami profesionalūs patarimai, pagalba suaugusiems, kurie suteikia galimybę visapusiškai asmenybei vystytis!

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.