LithuanianEnglishLatvianRussianDanishGerman

7 žaislai, padedantys vaikams išmokti skaityti ir rašyti

Keletas dalykų yra svarbesni nei išmokyti vaikus mylėti skaityti ir rašyti. Štai žaislai, kurie daro tai linksmą.

„VTech Touch and Learn“ veiklos stalas

Šis interaktyvus „VTech“ veiklos stalas moko skaitymo ir rašymo įgūdžių su dvipusėmis kortelėmis, kuriose pristatomos raidės, skaičiai, gyvūnai ir kt.

Lentelėje yra 160+ žodyno žodžių, 30+ mokymosi veiklų ir 20+ melodijų mokomoms pramogoms. Kai vaikai nori išbandyti savo rašymo ar piešimo įgūdžius, tiesiog apverskite stalviršį, kad surastumėte molbertą ir lentą.

Amžius: nuo 3 iki 6 metų
Pirkite: „VTech Touch and Learn Activity Desk“.

LeapReader

LeapReader, taip pat LeapFrog, yra pilnas mokymosi skaityti ir rašyti sprendimas vaikams. Vaikai keliaudami išgirs žodžius ir skaitys sakinius, mokysis rašyti raides su interaktyviais nurodymais ir klausysis garsinių knygų, muzikos ir kt.

„LeapReader“ sprendimas apima tris pagrindines funkcijas:

Išmokite skaityti: išgirsta žodžius, skaito sakinius ir leidžia vaikams žaisti žaidimus ir galvosūkius.
Išmokite rašyti: „LeapReader“ padeda vaikams išmokti potėpių seką ir išmokti rašyti raides bei skaičius naudojant specialų „LeapFrog“ mokymosi popierių.
Mokykitės klausydami: garso knygos, dainų mokymasis ir smulkmenos ugdo supratimo įgūdžius ir žodyną.
„LeapReader“ turi daugiau nei 150 knygų, darbo knygų, garso knygų ir kt. Jis yra žalios ir rožinės spalvos, turi USB įkraunamą bateriją ir talpina iki 40 knygų arba 175 dainų garso įrašą.

Amžius: nuo 4 iki 8 metų
Pirkite: „LeapReader“.

„LeapFrog Fridge Phonics“ magnetinių raidžių rinkinys

Atnaujinkite savo paprastus raidžių šaldytuvo magnetus ir padėkite mažiesiems išmokti ABC su LeapFrog’s Fridge Phonics magnetinių raidžių rinkiniu. Kai vaikai įdeda raidę į pridedamą mokyklinį autobusiuką ir paspaudžia ją, ji garsiai perskaitoma ir panaudojama žodyje bei sakinyje.

Jie išmoks raidžių pavadinimus ir garsus, taip pat patobulins savo žodyną. Rinkinyje taip pat grojamos trys smagios mokomos dainos, pvz., abėcėlė ir „Autobuso ratai“.

Amžius: 2+
Pirkite: „LeapFrog Fridge Phonics“ magnetinių raidžių rinkinys

„Fire Kids Edition“ planšetinis kompiuteris

Fire Kids Edition planšetinis kompiuteris yra 7 ir 8 colių ekrano, suteikiantis vaikams viską, ko jie nori ir tikisi iš pažangiausio planšetinio kompiuterio, o tėvai gali būti tikri, kad jų vaikai internete yra saugūs.

Patobulinta tėvų kontrolė turi dar stipresnį interneto filtravimą ir patogius naudojimo laiko apribojimus. Planšetinis kompiuteris ateina su nemokamu „Amazon FreeTime Unlimited“ metų naudojimu ir prieiga prie daugiau nei 15 000 knygų, žaidimų ir mokomųjų programų.

Amžius: 3+
Pirkite: „Amazon Fire HD 8 Kids Edition“ planšetinis kompiuteris

LeapFrog Epic Academy leidimas

„LeapFrog Epic Academy Edition“ planšetinis kompiuteris yra iš anksto įkeltas su 20 vaikų patvirtintų mokomųjų programų, o tėvai gali pridėti daugybę kitų iš „LeapFrog“ bibliotekos.

Tai taip pat apima trijų mėnesių nemokamą „LeapFrog Academy“ – interaktyvios mokymosi programos, kuri suasmenina žaidimus, kad vaikai mokytųsi ir augtų – išbandymas.

Amžius: nuo 3 iki 9 metų
Pirkite: „LeapFrog Epic Academy Edition“ planšetinis kompiuteris

VTech Rašymo ir mokymosi kūrybinis centras

Padėkite mažiems vaikams ir iki B amžiaus vaikams išmokti rašyti su VTech Rašymo ir mokymosi kūrybiniu centru. Magnetinė piešimo lenta moko rašyti ir piešti figūras bei objektus, o išsamios instrukcijos ir animacinės demonstracijos tai palengvina.

Mums patinka tinkinama funkcija, leidžianti pridėti vaiko vardą – ekrane bus parodyta, kaip jį parašyti žingsnis po žingsnio.

Amžius: nuo 3 iki 6 metų
Pirkite: „VTech Write and Learn Creative Center“.

„KIDdesigns“ sukurta „Disney Creativity Studio“ ir „Smart Stylus“.

„Disney Creativity Studio“ ir „Smart Stylus“ yra kūrybinga patirtis su jums pažįstamais ir mylimais Disney personažais. Vaikai mokosi piešti su tikrais Disnėjaus menininkais, kurie žingsnis po žingsnio pamokose parodo, kaip nupiešti mėgstamus personažus.

Smart Stylus leidžia pasiekti daugiau nei penkis skirtingus piešimo įrankius; tiesiog apverskite rašiklį, kad ištrintumėte, arba pakratykite, kad gautumėte „stebuklingų“ meno efektų. Yra daugiau nei 45 unikalūs veiklos „puslapiai“, pavyzdžiui, sekimas, taškų sujungimas ir spalvinimas. „Smart Stylus“ belaidžiu būdu jungiasi prie „iPad“.

Amžius: 3+ (tačiau neapsigaukite, suaugęs žmogus tai gali praleisti valandas)
Pirkite: „Disney Creativity Studio“ ir „Smart Stylus“.

Mes naudojame slapukus savo svetainėje, kad suteiktume jums tinkamiausią patirtį prisimindami jūsų pageidavimus ir pakartotinius apsilankymus. Spustelėdami „Priimti“ sutinkate naudoti VISUS slapukus.